WebAktuality

2017-09-20 - Atletický čtyřboj

Publikováno: 22.9.2017

Dne 20. září se konal atletický čtyřboj. V letošním školním roce se konal netradičně již v podzimním termínu. Toto sportovní klání se uskutečnilo na sportovním hřišti na Dobříši. Čtyřboj se skládá ze sprintu na 60 metrů, vrhu koulí, ve skoku dalekém nebo vysokém. Poslední disciplínou je vytrvalostní běh. Chlapci běží 1000 m a děvčata 800 m. Všichni naši soutěžící se vydali ze všech sil a především závěrečný vytrvalostní běh je během, kde si každý sáhne na pomyslné dno svých fyzických sil. V jednotlivých disciplínách obsadil Matěj Koňas dělené 1. místo v běhu na 60m, 1. místo ve skoku vysokém a 2. místo ve vrhu koulí. Dominik Hroch byl třetí ve skoku vysokém. Míša Zlatohlávková obsadila 3. místo v běhu na 800m. Matěj Koňas byl celkově třetí a Dominik Hroch pátý mezi jednotlivci. Atletický čtyřboj je ale především týmová soutěž. Děvčata se umístila na pátém a chlapci na skvělém druhém místě. Tímto bych jim chtěl pogratulovat k výbornému výkonu.

Naši školu reprezentovali tito žáci: D. Kadlecová, N. Krotká, A. Ranglová, K. Rychterová, M. Zlatohlávková, L. Hartl, P. Haštava, D. Hroch, M. Koňas a P. Šmerda.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 Za vyučující TV Martin Zárybnický