WebAktuality

2017-09-26 - Přespolní běh

Publikováno: 27.9.2017

Dne 26. září se konala první a nejspíš fyzicky nejnáročnější soutěž Sportovní ligy a to závody v přespolním běhu, který se koná v areálu nově zrekonstruovaného Nového rybníka v Příbrami. Pro žáky jsou stanoveny vzdálenosti 1000 metrů, 1500 metrů a 2000 metrů.

 

Přespolního běhu se zúčastnili tito žáci: A. Hejduková, H. Spendra, J. Kocíková, T. Nesvedová, S. Šoffrová, M. Havelková, J. Sousedová, E. Štefanová, P. Šoffrová, T. Krotká, D. Kadlecová, K. Polívková, A. Veselá, V. Karasová, A. Ranglová, M. Zlatohlávková, P. Korecký, J. Sedláček, Š. Zemek, F. Kostínek, L. Něměc, J. Mázdra, F. Csicsö, V. Koňas, M. Vitík, M. Fotr, V. Holubka, R. Čížek, D. Hroch, V. Nekl, M. Koňas a T. Jaroš.

 

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický