WebAktuality

2017-10-25 - Memoriál Bedřicha Šupčíka - XV. ročník

Publikováno: 25.10.2017

Dne 25. října se konal 15. ročník Memoriálu Bedřicha Šupčíka, prvního olympionika, který získal pro Československo první zlatou olympijskou medaili, a to ve šplhu na laně.

Při tomto memoriálu, který pořádá ZŠ a MŠ Mirovice, žáci šplhají na tyči a na laně. Ve dvanácti disciplínách jsme 16x obsadili stupně vítězů. Ve čtyřech případech to byl stupínek nejvyšší - A. Hejduková, M. Zemek, J. Mázdra na tyči a M. Koňas na laně. Tento ročník byl pro naše žáky obzvlášť úspěšný. A. Hejduková ze 3. třídy byla nejrychlejší ze všech děvčat na tyči a Matěj Koňas z chlapců na laně.

Memoriálu se účastnili tito žáci: L. Hájková, A. Hejduková, Z. Kostohryzová, H. Spendra, J. Mázdra, F. Máša, M. Zemek, Š. Zemek, Kostková, N. Motejzíková, M. Hejduková, E. Štefanová, L. Štefanová, O. Kubát, M. Koňas, V. Koňas, P. Šmerda a M. Vitík.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů. 

Za vyučující TV Martin Zárybnický