WebAktuality

2017-11-01 - Florbal IV. kategorie

Publikováno: 1.11.2017

Dne 1. listopadu se v Milíně konalo okrskové kolo ve florbalu žáků a žákyň IV. kategorie (8. a 9.ročníku). 

Naši sportovci sehráli 4 utkání - se ZŠ Březové Hory, ZŠ Bratří Čapků, ZŠ 28. Října a ZŠ Milín.

Děvčata vyhrála 3 utkání a jedenkrát prohrála a obsadila konečnou druhou příčku. Chlapci vyhráli 2x, 1x remizovali a 1x odešli poraženi. Při bodové rovnosti se ZŠ Bratří Čapků rozhodlo vzájemné utkání a kluci obsadili až třetí příčku. D. Kadlecová a A. Kačurová vstřelily po dvou brankách, jedenkrát se prosadila K. Rychterová. Z chlapců byl nejaktivnější L. Hartl, který se prosadil 4x, D. Hybrant 2x a jednou skóroval také J. Kasík.

Školu reprezentovali tito žáci: J. Procházková, A. Kačurová, D. Kadlecová, S. Lakomá, K. Rychterová, L. Spendra, M. Zlatohlávková, T. Němec, D. Hybrant, J. Fikert, L. Hartl, J. Kasík, J. Němec a Š. Vojtech.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický