WebAktuality

2017-12-12 - Basketbal chlapců IV. kategorie

Publikováno: 15.12.2017

Dne 12. prosince se konalo okresní kolo v basketbalu chlapců - IV. kategorie. Našimi soupeři v základní skupině byla 2. ZŠ Dobříš, ZŠ Milín, ZŠ Březové Hory, ZŠ 28. Října a ZŠ Bratří Čapků. Ve skupině naši borci obsadili druhou příčku s bilancí 4 výher a jedné porážky. První dva týmy postoupili do semifinále, kde jsme podlehli ZŠ Školní, ale v boji o třetí místo jsme porazili ZŠ Jiráskovy Sady. Touto výhrou jsme obsadili bronzovou příčku a obhájili loňské umístění a opět získali hodně bodů do Školní ligy. Chtěl bych poděkovat a pogratulovat chlapcům za vynikající výsledek.

Školu reprezentovali tito žáci: D. Hroch, D. Hybrant, J. Kasík, M. Koňas, J. Němec, L. Ovsík, P. Šmerda, A. Veselý a L. Vlček.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický