WebAktuality

2018-02-20 - Okresní kolo zeměpisné olympiády

Publikováno: 21.2.2018

Dne 20. 2. se tři naše žákyně zúčastnily okresního kola zeměpisné olympiády. Olympiáda se skládala ze tří částí – práce s atlasem, bez atlasu a z praktické části, ve které se pracovalo s textem se zeměpisnou tématikou. Na skvělé umístění dosáhly všechny tři naše účastnice. Laura Michvocíková obsadila v kategorii 6. tříd 6. místo, Karolína Šebelová v kategorii 7. tříd 5. místo a Jindřiška Zíková v kategorii 8. a 9. tříd úžasné 1. místo. Jindřiška je žákyní osmého ročníku a v konkurenci starších účastníků z devátých tříd si zajistila účast v krajském kole, které se bude konat v březnu v Benešově.

Všem olympionikům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) zeměpisných úspěchů.

.

 

Za vyučující zeměpisu Martin Zárybnický