WebAktuality

2018-03-15 - Basketbal chlapců III. kategorie

Publikováno: 15.3.2018

Dne 15. 3. 2018 se konalo okresní kolo v basketbalu chlapců III. kategorie.

Naši kluci se postupně utkali postupně s týmy ze ZŠ Milín, ZŠ Bratří Čapků, 1. ZŠ Dobříš, ZŠ Školní a ZŠ Pod Svatou Horou. První dva zápasy jsme vyhráli a pak 2x prohráli. Na poslední zápas jsme šli s vědomím, že když vyhrajeme, obsadíme celkové třetí místo ve skupině. Bohužel nás opustilo štěstí, které jsme měli v předchozích zápasech a prohráli vysokým skóre. V minitabulce týmů se stejným počtem bodů, jsme obsadili poslední příčku a tudíž jsme v celkové tabulce skončili na páté příčce.

Střelecky se prosadila většina našich hráčů, nejvíce bodů zaznamenal J. Veltruský, který dal 10 bodů.

Školu reprezentovali tito žáci: F. Dušek, M. Fotr, K. Kluk a V. Kluk, V. Kočovský , M. Mašek, J. Veltruský, M. Vitík, Š. Zemek a M. Žáček.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický