WebAktuality

2018-03-27 - Basketbal dívek III. kategorie

Publikováno: 27.3.2018

Dne 27.3. 2018 se konalo okresní kolo v basketbalu dívek III. kategorie.

Naše děvčata byla nalosována do skupiny se ZŠ Březové Hory, 1. ZŠ Dobříš, ZŠ Milín a 28. října. Po první prohře s favoritkami turnaje z "Březáků" už holky nezaváhaly a zbylé soupeřky s přehledem porazily. Ve skupině děvčata obsadila postupové 2. místo a zajistila si boje o konečné umístění v nejlepší čtveřici okresu. V semifinále se ZŠ Školní i v boji o třetí místo se ZŠ Jiráskovy sady sice děvčata prohrála, ale i tak je 4. místo na okrese skvělým umístěním.

Školu reprezentovaly tyto žákyně: V. Brotánková, K. Černá, A. Fiřtíková, E. Krepopová, B. Krotká, T. Krotká, J. Sousedová, K. Šebelová, P. Šoffrová a A. Veselá.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický