WebAktuality

2018-05-09 - Pohár rozhlasu III. kategorie

Publikováno: 12.5.2018

Dne 9. 5. 2018 se konal 50. ročník atletického Poháru rozhlasu mladších žáků.

Díky úpravě věkových kategorií jsme vyrazili na atletické klání převážně se žáky ze 6. ročníku. Chlapci závodili na sportovišti na Dobříši v těchto disciplínách: štafeta 4 x 60 m, 60 m, skok daleký, skok, vysoký, hod kriketovým míčkem a závěrečným během na 1 000 m. Děvčata sportovala v areálu u Svaté Hory v Příbrami ve stejných disciplínách, jen závěrečný běh měl „pouze“ 600 m.

Děvčata i chlapci obsadili shodné osmé místo na okrese.

Školu reprezentovali tito žáci a žákyně: D. Benettová, J. Čámská, K. Černá, A. Fiřtíková, T. Kasíková, E. Krepopová, J. Sousedová,  K. Šebelová, P. Šoffrová, Z. Zíková, F. Csicsö, F. Dušek, V. Kluk, V. Koňas, L. Mikeš, M. Vitík, J. Vrátný a M. Žáček.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický