WebAktuality

Fotbalový turnaj na naší ZŠ

Publikováno: 19.6.2017

Dne 15. června se konal na naší ZŠ 3. ročník turnaje v minifotbale žáků 2. stupně. V nádherném letním a slunném počasí byly k vidění základní školy z Mirovic, Rožmitálu pod Třemšímen a nově také z Milína. Další novinkou v tomto turnaji bylo to, že v zápasech nastoupila poprvé dívka, která reprezentovala ZŠ Rožmitál a stala se jedinou střelkyní tohoto týmu.

Naši žáci prošli celým turnajem bez porážky a inkasovaného gólu a zaslouženě obhájili loňské prvenství. Druhé místo obsadila ZŠ Milín, třetí příčku ZŠ Mirovice a pod stupni vítězů ZŠ Rožmitál.

Všechno proběhlo v duchu fair play, bez zranění a doufám, že si všichni zúčastnění turnaj užili a pěkně zahráli.

Naši školu reprezentovali: A. Dítě, R. Koňas, L. Kurfiřt, F. Mourek, M. Petráň, J. Polák, V. Šafránek, J. Štěrba a Š. Vojtech

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

Za vyučující TV Martin Zárybnický