WebAktuality

Soutěž dívek v odbíjené IV. kategorie

Publikováno: 13.4.2018

Dne 6. 4. 2018 se uskutečnilo okresní kolo v odbíjené dívek.

Soutěže se naše škola zúčastnila a v celém průběhu podávala děvčata pěkné výkony.

Po úvodním zápase proti družstvu nasazené ZŠ Školní, v němž se dívky pomalu „rozkoukávaly“, porazily ve třech setech družstvo 1.ZŠ  Dobříš. Ze druhého místa ve skupině postoupily do semifinále společně se ZŠ Pod Svatou Horou, ZŠ Březové Hory, ZŠ Školní. Děvčata si užila každý zápas, nebála se bojovat o každý míč a v konkurenci těchto kvalitních družstev, zahrála pěkný výsledek a obsadila 4. místo na okrese. Pochvalu a poděkování za reprezentaci školy zasluhují Kurfiřtová Kristýna, Krotká Nikola, Kačurová  Alžběta, Pospíchalová Štěpánka, Sousedová Dominika, Rychterová Kristýna, Zlatohlávková Michaela.

Za vyučující TV Mgr. Iva Ceradská