WebAktuality

Turnaj v minikopané Mc Donald's Cup

Publikováno: 23.4.2018

21. ročník největšího fotbalového turnaje pro žáky základních škol.

                                                                         

      V úterý 17. dubna se konal okrskový fotbalový turnaj pro žáky ve věku 6-11 let. Naši školu reprezentovali chlapci z prvních, druhých a třetích tříd: Kubík Sedláček, Péťa Korecký, Míša Šedivý, Štěpán a Matěj Zemkovi, Matyášek Milan Benda, Kubík Krotký, Nicolae Mihailov, Davídek Hampejs, Péťa Motejzík, Adámek Novák, Domča Krůta a Patrik Hrach.

     Na hřišti 1. FK Příbram se našim malým fotbalistům podařilo porazit mužstva ze ZŠ Hvožďany a ze ZŠ Bratří Čapků. Jediná prohra s týmem ze ZŠ Březové Hory jim zajistila druhé místo ve skupině a postup do okresního finále, které se konalo 23. dubna na Dobříši.  Hoši ze ZŠ Březnice se umístili na pátém místě.

      Děkujeme jim za vzornou reprezentaci školy.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Martina Burianová