WebAktuality

Úspěchy a ocenění žáků ZŠ Březnice

Publikováno: 21.6.2017 (naposled upraveno: 22.6.2017)

ÚSPĚCHY A OCENĚNÍ ŽÁKŮ ZŠ BŘEZNICE VE ŠKOLNÍM ROCE 2016/2017

JMÉNO A PŘÍJMENÍ ŽÁKA

TŘÍDA

OCENĚNÍ

VYUČUJÍCÍ (který žáka v předmětu vede)

Julie Sroková

9. C

6. místo v krajském kole konverzační soutěže – anglický jazyk (pochvala ředitele školy)

M. Bělka

Z. Klímová

Adam Otta

9. C

4. místo v krajském kole konverzační soutěže – německý jazyk (pochvala ředitele školy)

N. Motáňová

Jindřiška Zíková

7. A

10. místo v krajském kole zeměpisné olympiády

František Korecký

9. B

vynikající práce v oblasti historie a reprezentace školy

J. Čížková

Barbora Doulová

9. A

předsednictví a dlouhodobá práce ve školním parlamentu (pochvala ředitele školy)

M. Hrubá

Nela Bartoníčková

9. B

svědomitá a dlouhodobá práce v redakci školního časopisu a kulturní zajištění akcí školy (pochvala ředitele školy)

M. Burianová

M. Zlatohlávková

Alžběta Klozarová

9. A

vzorná reprezentace školy na sportovních soutěžích po celou dobu povinné školní docházky a svědomitá práce ve školním parlamentu (pochvala ředitele školy)

P. Šoffrová

M. Burianová

M. Zlatohlávková

Nikola Kovářová

Jana Vítková

9. A

vzorná reprezentace školy na sportovních soutěžích po celou dobu povinné školní docházky (pochvala ředitele školy)

P. Šoffrová

Lukáš Kurfiřt