E- výuka 2020-2021

Tělesná výchova

Publikováno: 27.9.2020 Autor(ka): Iva Ceradská

Milí žáci, máme čtvrtletí a současně i nové informace týkající se vzdělávání. Snad se naše společná setkávání stanou realitou. Vzhledem k tomu, že jsme do této doby netušili a ani přesně netušíme, co a jak bude reálné, přinášíme informace týkající se výuky a hodnocení, které i nás vyučující TV na konci června čeká.

Do hodnocení zařadíme:

1. vaše výkony, přístup a zapojení v prezenční výuce (dle doporučení) a v tuto chvíli platných opatření může výuka TV probíhat v jedné třídě (chlapci a dívky najednou) a znamená to tedy, že tělesná výchova od 3.5. BUDE probíhat ve venkovních prostorech!!!!!!! V době prezenční výuky.

V době distanční výuky pak vyhodnotíme:

2. vaši míru zapojení do školní výzvy parlamentu „Rozjezdíme Březnici“

3. vaši „práci“, ve které zdokumentujete minimálně dvě aktivity (cyklistika, chůze, běh,...) s fotodokumentací míst, která jste na trase navštívili, která vás zaujala a mapou trasy, kterou jste absolvovali.

Odešlete na email ceradska@zsbreznice.cz a martin.zarybnicky@zsbreznice.cz do 10. června 2021

Za vyučující TV: I.Ceradská, M. Zárybnický

Pěkný večer,

pro některé z vás bude možná příjemné toto cvičení. Někteří na ni budete možná velcí, ale proč se chvíli nezastavit.

Odkaz na relaxaci:

Relaxace

Krásný den, tentokrát mám pro vás krátkou prezentaci o slavných osobnostech našeho sportu. Samozřejmě jich najdeme mnohem více. Zkuste případně i vy vytvořit něco zajímavého ať už o jednotlivcích či týmech.

Možná vás napadne něco zajímavého i o sportovcích našeho města :).

SLAVNÍ ČEŠTÍ SPORTOVCI

Děkuji za došlé prezentace:

Linda K.        Ester Ledecká

Adina K.        Martina Sáblíková

Gabriela K.    Gabriela Koukalová

Libuše F.        Helena Fibingerová

Zuzana K.      Jiří Veselý

Krásný den, posílám motivaci pro vaše domácí cvičení. Zkuste jednou, dvakrát týdně najít čas a protáhněte svá těla, dodejte si sílu. Najděte rozdíl mezi dřepem a vzporem dřepmo. Těším se na vaše odpovědi. Iva Ceradská

Doplňuji pro zájemce. Byť tělesná výchova se neučí, věřím, že čas od času vás napadne, trochu se hýbat. Abyste tak mohli dělat smysluplně, dávám vám sem nějaké inspirace.

Rozcvička

Posilování středu těla