5. B

2019-04-24 - MC Donald´s Cup II. Kategorie finálové kolo

Publikováno: 25.4.2019 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 24. dubna se konalo okresní finále MC Donald´s Cupu. Naši borci se v základní skupině postupně utkali se ZŠ Školní, ZŠ Jesenice a ZŠ 1. ZŠ Dobříš. V prvním zápase jsme měli velké štěstí a remizovali po gólu E. Bartůňka na konečných 1:1. Ve druhém zápase jsme Jesenici tlačili celý zápas. Branku vstřelil pouze R. Vácha. Těsně před závěrečným hvizdem jsme obdrželi smolný gól z poloviny hřiště. Ve třetím utkání jsme opět vedli tentokrát po brance M. Zemka a obdrželi gól opět těsně před koncem. Díky třem remízám ve skupině jsme obsadili třetí příčku ve skupině. Poté následovalo utkání o konečné pořadí. Naši kluci se utkali o páté místo se ZŠ 28. Října. Zde jsme dominovali, soupeři jsme nepovolili jedinou střelu na naší branku. Utkání rozhodl dvěma nádhernými akcemi M. Benda.

Školu reprezentovali tito žáci: E. Bartůněk, M. Benda, L. Hokr, P. Korecký, F. Mikeš, V. Pekárek, J. Sedláček, M. Šedivý, R. Vácha, M. Zemek a Š Zemek.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický