6. B

Přírodovědný pobyt ve Věšíně 1.den

Publikováno: 19.9.2019 Autor(ka): Zuzana Klimova

Jak se máme a co děláme

Ráno 18.9.jsme se sešli před školou plni nadšeného očekávání v počtu 35 dětí a 3 pedagogických pracovníků. Zdobily nás nejrůznější kufříky a batůžky a spacáky. Do Věšína jsme dorazili lehce po osmé, kde nás přivítal čistý vzduch a modrá obloha. Na chladnější počasí jsme byli vybaveni teplou bundou. Dopoledne jsme strávili ubytováváním, seznamenim s bezpečností a procházkou po okolí, kde jsme začali s poznáváním dřevin. Při obědě jsme si pochutnali na guláši s knedlíkem a potom si odpočinuli. Odpoledne jsme se vypravili na delší výlet, a to do přírodní rezervace Na skalách. V průběhu výpravy si děti vyslechly zajímavosti o rostlinách a otestovaly své znalosti  v oboru biologie. Večeře nám také moc chutnala. Nyní pracujeme na stmelení kolektivu  a těšíme se na zítřek.