6. B

!!!ZMĚNA ČASU UKONČENÍ!!! Projektový den žáků 6. B v technické akademii (TECHAK)

Publikováno: 18.1.2022 Autor(ka): Martin Zárybnický

Vážení rodiče a žáci,

ve čtvrtek 20. ledna se žáci 6. B zúčastní projektového dne v Techaku v Březnici. Žáci budou mít první hodinu, poté se pod vedením M. Zárybnického přesunou do akademie. Program, který je zaměřený na seizmickou činnost (bádání, konstruování, apod.), bude probíhat zhruba do 13:00. Žáci budou následně odvedeni pod dohledem ke škole. U školy bude rozchod a konec vyučování. Žáci, kteří půjdou na oběd, budou pod dohledem odvedeni do jídelny. Zbytek odchází domů. S výjimkou fyziky se ostatní hodiny podle rozvrhu neuskuteční. Projektový den je součástí běžného vyučování.

Náklady za projektový den jsou hrazeny z dotačního titulu Šablony III - pro žáky jsou aktivity bezplatné.

Martin Zárybnický (vyučující zeměpisu v 6. B)