7. A

Kulturní a vzdělávací akce na květen a červen

Publikováno: 13.5.2024 Autor(ka): Jarmila Hlaváčová

V úterý 14. 5. navštívíme v rámci výuky dějepisu pořad "Jak válčili husité" agentury Pernštejni v KD Březnice. Vstupné 50 Kč.

Na úterý 18. 6. je naplánován třídní výlet 7.A a 7.B do Jump Arény Tábor. Odjezd autobusem od školy v 7.50 hod, návrat okolo 15.00 hod. Jelikož jsme využili akci "Skvělé Česko" budeme mít druhou hodinu pobytu v aréně zdarma, tedy celkem 209 Kč.

V úterý 18. 6. proběhne v KD Březnice promítání filmu Gamp 2 pro 1. i 2. stupeň ZŠ.

Tento týden ve čtvrtek a v pátek (16. a 17. 5.) - fotografování třídních kolektivů, jednotlivců a skupinek (cena 45 Kč a 40 Kč).