9. B

2018-10-10 - 2. místo na okrese v minikopané chlapců

Publikováno: 12.10.2018 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 10. října se konalo okresní kolo v minifotbalu chlapců. Ze dvou čtyřčlenných skupin postupovaly vždy dva nejlepší týmy do semifinále a zbylé týmy hrály o konečné pořadí. Ve  skupině jsme se postupně utkali se ZŠ Sedlec-Prčice, ZŠ Březové Hory a ZŠ 28. října. Se soupeři jsme získali jednu výhru, jednu prohru a jednu remízu a díky lepšímu skóre jsme obsadili druhou příčku. V semifinále jsme narazili na ZŠ Rožmitál, kde jsme podali výborný kolektivní výkon a po gólu L. Hartla vyhráli 1:0. Ve finále jsme se opět utkali s "Březáky". Hráči z této školy jsou "někde jinde" a opět jsme s nimi prohráli rozdílem třídy. Ale i tak musím všechny naše hráče moc pochválit za výborné výkony a poblahopřát k 2. místu na okrese.

Našimi střelci byli: 3x Š. Vojtech, 1x L. Hartl, V. Kluk a J. Polák. Naši školu reprezentovali: A. Dítě, F. Dušek, J. Formánek, L. Hartl, J. Kasík, V. Kluk, M. Košta, J. Polák, Š. Vojtech a J. Vrátný.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický