2. zájezd KMD do divadla

Publikováno: 31.1.2023 Autor(ka): Jarmila Hlaváčová

V sobotu 11. 2. 2023 uskuteční Klub mladých diváků 2. zájezd do divadla, tentokrát do DIVADLA NA FIDLOVAČCE na představení EVA TROPÍ HLOUPOSTI. Odjezd od základní školy je naplánován na 13. hodinu, předpokládaný návrat bude okolo 20. hodiny. Podrobnější informace mají děti na nástěnce vedle literární pracovny a v týdnu před odjezdem obdrží ještě lístečky pro rodiče (podpis pro souhlas). 

                                                                                                                                                 J. Hlaváčová, vedoucí KMD

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies