2. zájezd KMD do divadla

Publikováno: 22.1.2024 Autor(ka): Jarmila Hlaváčová

Ve středu 31. 1. 2024 navštíví Klub mladých diváků divadelní představení Kouzelná flétna v Divadle v DlouhéOdjezd od školy je plánován na 12.45 hod. Děti budou mít dost času na oběd, školní tašky je možné vzít s sebou do autobusu. Předpokládaný návrat bude kolem 20 hod. Podrobné informace obdrží žáci písemně na lístečcích, které před odjezdem odevzdají vedoucí KMD s podpisem rodičů.

                                                                                                                                                J. Hlaváčová, vedoucí KMD

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies