2018-09-25 - Přespolní běh

Publikováno: 1.10.2018 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 25. září se konala nejspíš fyzicky nejnáročnější soutěž Sportovní ligy a to závody v přespolním běhu, který se koná v novém areálu Nového rybníka v Příbrami. Pro žáky jsou stanoveny vzdálenosti 1000 metrů, 1500 metrů a 2000 metrů.

 

Přespolního běhu se zúčastnili tito žáci: B. Sinkulová, A. Šimánková, N. Vojtechová, E. Nejedlá, H. Spendra, K. Zobalová, D. Benettová, A. Brňáková, T. Kasíková, T. Nesvedová, J. Sousedová, K. Polívková, L. Spendra, B. Štěrbová,A. Tuháčková, A. Veselá, D. Hampejs, A. Novák, P. Rous, E. Bartůněk, L. Němec, R. Vácha, F. Csicsö, F. Kostínek, O. Šedivý, A. Štván, M. Vitík, J. Formánek, M. Fotr, L Hartl, T. Jaroš a J. Kasík.

 

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický