2018-10-02 - Minikopaná okrsek chlapci

Publikováno: 4.10.2018 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 2. října se konalo okrskové kolo v minifotbalu chlapců. Ze dvou čtyřčlenných skupin postupovaly vždy dva týmy. V základní skupině jsme se postupně utkali se ZŠ Bratří Čapků, ZŠ Jiráskovy sady a ZŠ Školní. Se soupeři jsme získali dvě jasné výhry a jednu těsnou prohru a obsadili jsme druhou postupovou příčku se skóre 13:7. Finále okresního kola se bude opět hrát na 1. FK Příbram 10. října. Našimi střelci byli: 6x Š. Vojtech, 3x L. Hartl a 1x J. Kasík, J. Polák, M. Košta a J. Vrátný. Naši školu reprezentovali: A. Dítě, F. Dušek, J. Formánek, L. Hartl, J. Kasík, M. Košta, J. Polák, Š. Vojtech a J. Vrátný.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický

Více fotek ve fotogalerii ZDE.