2018-10-24 - Memoriál Bedřicha Šupčíka

Publikováno: 24.10.2018 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 24. října se konal 16. ročník Memoriálu Bedřicha Šupčíka, prvního olympionika, který získal pro Československo první zlatou olympijskou medaili, a to ve šplhu na laně.

Při tomto memoriálu, který pořádá ZŠ a MŠ Mirovice, žáci šplhají na tyči a na laně. Ve dvanácti disciplínách jsme 21x obsadili stupně vítězů. V devíti případech to byl stupínek nejvyšší. Tento ročník byl pro naše žáky opět velmi úspěšný. A. Hejduková ze 4. třídy byla nejrychlejší ze všech děvčat na tyči, K. Kostková na laně a L. Ovsík na tyči.

Memoriálu se účastnili tito žáci: L. Patková, N. Vojtechová,  A. Hejduková, K. Zobalová, D. Benettová, A. Fiřtíková, K. Kostková, N. Motejzíková, K. Češková, M. Hejduková, K. Rychterová, D. Hampejs, T. Janoušek, E. Bartůněk, O. Svoboda, F. Csicsö, V. Koňas, O. Bartuněk a L. Ovsík.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů. 

Za vyučující TV Martin Zárybnický

Více foto ZDE.