2018-12-06 - Basketbal IV. kategorie dívek - 3. místo na okrese

Publikováno: 11.12.2018 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 6. 12. 2018 se konalo okresní kolo v basketbalu dívek IV. kategorie.

Naše děvčata byla nalosována do skupiny, kde jim byly soupeřkami hráčky ze ZŠ Březové Hory, 2. ZŠ Dobříš, ZŠ Milín a ZŠ 28. října. Holky skončily ve skupině na druhém postupovém místě s bilancí tří výher a jedné porážky. Děvčata se prala jako lvice a v takto těžké skupině se jim střelecky velmi dařilo. V semifinále prohrála se ZŠ Školní. V souboji o 3. místo se holky vrátily ke své hře a porazily ZŠ Jiráskovy Sady.  Nejlepší střelkyní byla P. Šoffrová, která dala 68bodů. Dále se střelecky dařilo také A. Veselé, D. Kadlecové a K. Rychterové. Třetí místo na okrese je výborným výsledkem. Chtěl bych poděkovat a pogratulovat děvčatům za vynikající výsledek.

Školu reprezentovali tyto žákyně: V. Brotánková, D. Kadlecová, T. Krotká, S. Lakomá, K. Rychterová, L. Spendra, K. Šebelová, P. Šoffrová, B. Štěrbová a A. Veselá

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický