2018-12-12 - 3. místo na okrese - Basketbal chlapců IV. kategorie

Publikováno: 12.12.2018 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 12. 12. 2018 se konalo okresní kolo v basketbalu chlapců IV. kategorie.

V základní skupině se naši žáci postupně utkali s hráči ze ZŠ Školní, 2. Dobříš, Gymnázium Příbram, ZŠ Rožmitál a ZŠ 28. října. Po prvním prohraném zápase to s námi vypadalo špatně. Zbylá 4 utkání ale kluci vyhráli a obsadili druhé postupové místo. Semifinálové zápasy a boje o umístění se přesunuly ze ZŠ Školní na ZŠ Březové Hory, kde si postup ze skupiny zajistili domácí hráči z "Březáků" a 1. ZŠ Dobříš. Semifinále jsme bohužel prohráli. Vše jsme si ale vynahradili v utkání o třetí místo, kde jsme naší hrou, především v druhém poločase, přehráli již značně unavené hráče z 1. ZŠ Dobříš. V průběhu celého dne se téměř všichni naši hráči střelecky prosadili a díky tomu jsme získali bronzové medaile. Těmto hráčům se dařilo i v minulých letech. Loni i předloni obsadili také třetí místo. Chtěl bych poděkovat a pogratulovat chlapcům za vynikající výsledek.

Školu reprezentovali tito žáci: A. Dítě, J. Formánek, L. Hartl, J. Kasík, M. Mikoláš, L. Ovsík, J. Veltruský, A. Veselý, Š. Vojtech a Š. Zemek.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický

 

 

Více foto ZDE.