2019-03-06 - Basketbal chlapců III. kategorie

Publikováno: 7.3.2019 Autor(ka): Martin Zárybnický
2019-03-06 - Basketbal chlapců III. kategorie

Dne 6. 3. 2019 se konalo okresní kolo v basketbalu chlapců III. kategorie.

Naši kluci se postupně utkali postupně s týmy ze ZŠ Rožmitál, ZŠ Milín, ZŠ Školní a ZŠ Bratří Čapků. Před zahájením zápasů bylo jasné, že z této pětičlenné skupiny budou postupovat dva nejlepší týmy. Se svými soupeři jsme dvakrát vyhráli a dvakrát prohráli. Obsadili jsme sice třetí nepostupovou příčku, ale oproti loňsku jsme si o dvě místa polepšili. Střelecky se prosadila většina našich hráčů, nejvíce bodů zaznamenal F. Dušek, V. Koňas a V. Kluk.

Školu reprezentovali tito žáci: F. Csicsö, F. Dušek, V. Kluk,V. Koňas, F. Máša, M. Mašek, V. Trčka, M. Vitík, J. Vrátný a M. Žáček.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický