2019-04-09 - MC Donald´s Cup II. kategorie

Publikováno: 11.4.2019 Autor(ka): Martin Zárybnický
2019-04-09 - MC Donald´s Cup II. kategorie

Dne 9. dubna se konalo na umělé trávě v areálu 1. FK Příbram okrskové kolo MC Donald´s Cupu. Před začátkem turnaje bylo jasné, že z každé skupiny postoupí do okresního finále dva týmy. Naši kluci se utkali s velkými favority ze ZŠ Březové hory, dále se ZŠ Pod Svatou horou a ZŠ Bratří Čapků. S bilancí dvou výher a jedné porážky kluci obsadili druhou postupovou příčku a mohou se těšit na finálový turnaj okresu, který se bude konat 24. dubna.

Školu reprezentovali tito žáci: E. Bartuněk, M. Benda, P. Korecký, F. Mikeš, V. Pekárek, J. Sedláček, M. Šedivý, R. Vácha, M. Zemek a Š Zemek.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický