2019-04-16 - MC Donald´s Cup I. kategorie

Publikováno: 17.4.2019 Autor(ka): Martin Zárybnický
2019-04-16 - MC Donald´s Cup I. kategorie

Dne 16. dubna se konalo na umělé trávě v areálu 1. FK Příbram okrskové kolo MC Donald´s Cupu. Vzhledem k počtu účastnících se škol byla utvořena jedna skupina se sedmi týmy. Kromě zápasu se ZŠ Březové Hory byly všechna utkání velice vyrovnaná a rozhodovaly maličkosti. Kluci byli už po šesti utkáních téměř bez přestávky unavení a chystali se na poslední zápas s vědomím, že kdyby ho vyhráli, tak obsadili třetí postupové místo. Únava ale už byla značná a zápas se ZŠ 28. října prohráli. Pod vedením trenéra V. Haranta kluci v turnaji dvakrát vyhráli, jednou remizovali a třikrát prohráli a obsadili konečné 5. místo.

Školu reprezentovali tito žáci: J. Čedík, D. Hampejs, J. Hora, P. Hrach, J. Jiřičný, J. Kostohryz, R. Kouba, D. Krůta, L. Mařík, P. Motejzík, A. Novák a A. Sedláček .

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický