2019-09-26 - Přespolní běh

Publikováno: 27.9.2019 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 26. září se konala nejspíš fyzicky nejnáročnější soutěž Sportovní ligy a to závody v přespolním běhu, který se koná v areálu Nového rybníka v Příbrami. Pro žáky jsou stanoveny vzdálenosti 1000 metrů, 1500 metrů a 2000 metrů.

 

Přespolního běhu se zúčastnili tito žáci: B. Kocíková, K. Kocourková, S. Nejedlá, A. Hejduková, E. Pechová, K. Zobalová, A. Brňáková, Z. Kasíková, P. Mižigarová, E. Nejedlá, T. Nesvedová, A. Dzhavlakh, T. Kasíková, T. Krotká, A. Pešková, J. Sousedová, D. Hampejs, T. Hořejší, R. Mareček, P. Korecký, J. Sedláček, M. Zemek, F. Kostínek, F. Máša, J. Mázdra, L. Němec, V. Trčka, F. Csicsö, V. Holubka, M. Vitík, J. Vrátný, M. Žáček.

 

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický