2019-10-08 - Minikopaná okrsek chlapci III. kategorie

Publikováno: 11.3.2020 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 8. října se konalo okrskové kolo v minifotbalu chlapců III. kategorie. Ze dvou čtyřčlenných skupin postupovaly vždy dva týmy. V základní skupině jsme se postupně utkali se ZŠ Bratří Čapků, ZŠ Jiráskovy sady a ZŠ 28. října. Svým soupeřům jsme nedali "čuchnout" a všechny 3 zápasy vyhráli bez inkasované branky. Se třemi výhrami a skóre 10:0 kluci obsadili první postupové místo. Finálová skupina se bude hrát 16. 10 opět na umělé trávě na 1. FK Příbram. Našimi střelci byli: 6x L. Němec, 2x R. Vácha a 1x J. Halko a O. Šedivý. Naši školu reprezentovali: F. Kostínek, J. Halko, L. Hokr, V. Hora, P. Korecký, L. Němec, J. Sedláček, O. Šedivý, K. Tetaur, V. Trčka, R. Vácha, M. Zemek.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický