2019-10-16 - Minikopaná chlapci III.kategorie - finále okresu

Publikováno: 16.10.2019 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 16. října se konalo finále okresního kola v minifotbalu chlapců III. kategorie. Postup do tohoto kola si chlapci vybojovali před týdnem, kdy suverénně vyhráli svou skupinu. Finále okresu bylo rozlosováno opět do dvou čtyřčlenných skupin, ze kterých postupovaly vždy dva týmy. V základní skupině jsme se postupně utkali se ZŠ Březové Hory, Gymnázium Sedlčany a 2.ZŠ Dobříš. Po jedné porážce a dvou výhrách kluci obsadili druhé místo ve skupině a připravovali se na zápasy o konečné umístění. Bohužel v semifinále s Rožmitálem i v zápase o třetí místo s 1. ZŠ Dobříš jsme prohráli vždy o gól. Celkově kluci obsadili krásné 4. místo na okrese, což je pro naši školu velkým úspěchem. Našimi střelci byli: 3x L. Němec a R. Vácha a 1x J. Sedláček a O. Šedivý.

Naši školu reprezentovali: F. Kostínek, M. Benda, J. Halko, L. Hokr, V. Hora, P. Korecký, L. Němec, J. Sedláček, O. Šedivý, K. Tetaur, V. Trčka a R. Vácha.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický