2019-10-17 - Minikopaná dívek

Publikováno: 12.3.2020 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 17. října se konalo okresní kolo v minifotbalu dívek. Šest dívčích týmů bylo rozděleno do dvou skupin po třech. Z obou skupin postupovala dvě družstva do semifinále. Holky se ve skupině utkaly s 2. ZŠ Dobříš a ZŠ Březové Hory. Tento sport děvčata pravidelně většinou nehrají a proto oceňuji především jejich chuť zkusit nový sport a hlavně chuť se hýbat. Obě utkání byla velice vyrovnaná, rozhodovaly maličkosti. Holky se snažily, bojovaly, i nějaké šrámy si odnesly. Bohužel obě utkání těsně prohrály a obsadily 3. místo ve skupině. Jedinou úspěšnou střelkyní byla K. Šebelová.

Naši školu reprezentovala tato děvčata: T. Svobodová, D. Benettová, L. Bierhanzlová, V. Brotánková, A. Brňáková, A. Dzhavlakh, A. Fiřtíková, T. Krotká, J. Sousedová, K. Šebelová, K. Šedivá a P. Šoffrová.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický