2019-11-07 - Florbal dívek IV. kategorie

Publikováno: 12.3.2020 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 7. listopadu se konalo okrskové kolo ve florbalu dívek nejstarší kategorie. Příbramský okrsek byl rozdělený do dvou skupin, ze které měl postoupit vždy nejlepší tým do okresního finále. Naše děvčata se utkala postupně se ZŠ Milín, ZŠ Bratří Čapků, ZŠ Školní a ZŠ Jiráskovy Sady. V prvním zápase se holky rozkoukávaly a smolně s Milínem remizovaly 2:2. Prakticky celý zápas se odehrával před brankou Milína, ale bohužel ne a ne navýšit skóre a odskočit soupeřkám. Druhý zápas jsme skvěle zvládli takticky a po výborném výkonu brankářky jsme zápas vyhráli 1:0. Třetí zápas se suverénkami skupiny byl vyrovnaný až do konce. Konec zápasu už děvčata neudržela s favoritkami krok a nakonec prohrála. V posledním zápase už bylo jasné, že první místo nezískáme, ale chtěli jsme samozřejmě vyhrát. Vedli jsme 1:0, ale bohužel jsme opět prohráli. Celkově skončila děvčata třetí ve skupině. Střelecky se prosadila P. Šoffrová 3x, 1x K. Šebelová a T. Krotká.

Naši školu reprezentovala tato děvčata: D. Benettová, A. Dzhavlakh, A. Fiřtíková, T. Krotká, J. Sousedová, K. Šebelová, P. Šoffrová, A. Tesková a A. Veselá.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický