2019-11-12 - Florbal chlapců III. kategorie

Publikováno: 13.11.2019 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 12. listopadu se konalo okrskové kolo ve florbalu chlapců 6. a 7. tříd. Ze dvou pětičlenných skupin postupoval vždy pouze vítěz do okresního finále. Postupně jsme se utkali se ZŠ Bohutín (8:0), ZŠ Milín (6:5) a ZŠ Jiráskovy sady (5:2). Do té doby byli naši borci a domácí favorizovaná ZŠ Školní bez ztráty bodu. Poslední utkání mělo rozhodnout, kdo bude vítězem skupiny a postoupí do dalšího kola. Byl to vyrovnaný zápas až do posledních vteřin. Bohužel jsme utkání nakonec prohráli o jeden gól (2:3). Obsadili jsme tedy druhé nepostupové místo. Našimi střelci byli: 8x J. Mázdra, 5x A. Špička, 4x L. Němec, 3x M. Doležal a 1x R. Vácha.

Naši školu reprezentoval: L. Vrátný, M. Doležal, L. Hokr, J. Mázdra, L. Němec, A. Špička a R. Vácha.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický