2019-11-13 - Florbal chlapců IV. kategorie

Publikováno: 12.3.2020 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 13. listopadu se konalo okrskové kolo ve florbalu chlapců 8. a 9. tříd. Okrsek Příbram byl rozdělen do dvou skupin. Stejně jako u mladší kategorie postupoval do okresní finále jen vítěz skupiny. V naší skupině bylo dohromady šest týmů. S Březovými Horami jsme remizovali 2:2. Se ZŠ Jiráskovy sady, pozdějšími vítězi skupiny, jsme prohráli 2:3. Pak už jsme pouze vyhrávali, se ZŠ 28. října 5:3, ZŠ Bohutín 4:3 a ZŠ Jince 5:0. V tabulce jsme skončili třetí za vítězi z Jiráskových sadů a o skóre za "Březáky". Podle  názorů soupeřů, byl nejlepším gólmanem náš J. Sikora. Do sítě soupeřů se trefili všichni naši hráči alespoň dvakrát. Střelecká listina vypadala takto: 5x M. Vitík a V. Kluk, 2x V. Kočovský, O. Kubát, J. Vrátný a J. Veltruský.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický