2020-01-28 - Basketbal chlapců IV. kategorie

Publikováno: 12.3.2020 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 28. 1. 2020 se konalo okresní kolo v basketbalu chlapců IV. kategorie. V předchozích dvou letech jsme v této kategorii obsadili stupně vítězů. Bohužel žákovská obměna a především chřipka, kterou si někteří přivezli z lyžařského výcviku, byla znát na obsazení družstva. V den odjezdu onemocněli další dva kluci a na soutěž nás odjelo jen osm. V základní skupině jsme se postupně utkali se ZŠ Školní, ZŠ Pod Svatou Horou, Jiráskovy sady a 2. Dobříš. Bohužel naše družstvo prohrálo všechna 4 utkání, ale ve třech zápasech jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Kluci se snažili, bojovali. Rozhodně se nemají za co stydět a zaslouží si pochvalu.

Školu reprezentovali tito žáci: J. Hrubý, V. Kluk, V. Kočovský, M. Mašek, J. Sikora, M. Vitík, J. Vrátný a M. Žáček.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický