2020-03-03 - Basketbal chlapců

Publikováno: 4.3.2020 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 3. března 2020 se konalo okresní kolo v basketbalu chlapců III. kategorie. V základní skupině jsme se postupně utkali se ZŠ Pod Svatou Horou, 2. Dobříš, ZŠ Březové Hory a ZŠ Rožmitál. Naši hráči 1x remízovali s 2. ZŠ Dobříš a 3x prohráli. Kromě zápasu s „březáky“ byly všechna utkání vyrovnaná. Především v posledním zápase se projevila nepřesná střelba našeho družstva. Deset vteřin před koncem zápasu jsme prohrávali o bod zápasu a měli výhodu několika trestných hodů. Ideální možnost jak zvrátit utkání ve svůj prospěch. Bohužel se kluci ani jednou netrefili a prestižní utkání s Rožmitálem prohráli. Stejně jako starší kluky, musím i mladší pochválit za snahu. Nenechali svou kůži lacino a bojovali. Rozhodně se nemají za co stydět a zaslouží si pochvalu.

Školu reprezentovali tito žáci: M. Doležal, F. Kostínek, F. Máša, L. Němec, O. Svoboda, O. Šedivý, K. Tetaur, V. Trčka, R. Vácha a L. Vrátný.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický