26. 4. 2019 - STŘEDOČESKÝ TANEČNÍ POHÁR

Publikováno: 3.5.2019 Autor(ka): Petra Šoffrová

 

STŘEDOČESKÝ TANEČNÍ POHÁR

Dne 26. 4. 2019 se na ZŠ Jiráskovy sady konalo okresní kolo v taneční soutěži pod názvem "Středočeský taneční pohár". Naši školu reprezentovaly - Terka Kasíková a Péťa Šoffrová. Své vystoupení nazvaly "Friendship" a jak hudbu, tak i choreografii si vytvořily samy. Soutěž byla rozdělena podle věku a počtu tanečníků ve skupině. Další podmínkou byla délka hudby, která nesměla přesáhnout 3 minuty. V kategorii II. stupně malých formací bylo pět družstev. Do této skupiny patřily i naše holky. Nejvíce družstev bylo ze Sedlčan, ze ZŠ Višňová, Rožmitálu a hlavně z pořádající školy. V porotě zasedli tři bývalí tanečníci, kteří se jednomyslně rozhodli pro prvenství našich děvčat.  Všechna vystoupení byla moc hezká, ale naše holky měly nadupanou choreografii s těžkými prvky. Strhující hudba, přesné provedení a energie, která z děvčat vyzařovala, rozhodla o jejich 1. místě. Díky tomu také postoupila na krajské kolo. Děvčatům gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci školy a hlavně držíme palce do krajské soutěže.

Petra Šoffrová