4. 4. 2019 - MINIBASKETBAL II.kat. dívek

Publikováno: 4.4.2019 Autor(ka): Petra Šoffrová

Dne 4. 4. 2019 se naše děvčata II. kategorie zúčastnila turnaje v minibasketbalu. Byl to pro holky šťastný den, protože se umístily na krásném 3. místě v okrese. Vzhledem k velké konkurenci a malým herním zkušenostem, to byl veliký úspěch.

Pořádající školou byla ZŠ Školní, která také byla naším soupeřem ve skupině.  S těmito hráčkami  jsme prohrály, ale dvě další výhry nad ZŠ Bratří Čapků a ZŠ Jiráskovy Sady, nás poslaly do finálové skupiny . Tam jsme hrály s vítězem druhé skupiny a to se ZŠ Březové Hory, se kterou děvčata něměla moc šancí. O 3. místo se naše hráčky popraly se ZŠ pod Svatou Horou a z vypětí všech sil dotáhly zápas do vítězného konce. Díky bojovnosti, touze po úspěchu, ale hlavně zlepšujícím se výkonům, dosáhla děvčata na skvělé 3. místo.

Všem hráčkám: Nelče P., Helene S., Natálce F., Natálce L., Diance K., Lindě L., Simče Š., Terce S., Kačce B., Kačce Bě. děkujeme za skvělou reprezentaci školy a hlavně moc gratulujeme!

Za vyučující Tv- Petra Šoffrová

4. 4. 2019 - MINIBASKETBAL II.kat. dívek