4. zájezd KMD do divadla

Publikováno: 30.5.2022 Autor(ka): Jarmila Hlaváčová

V neděli 5. 6. 2022 jede Klub mladých diváků do Národního divadla na divadelní představení KYTICE. Tato jevištní adaptace nejčtenější sbírky balad má skvělé herecké obsazení - I. Janžurová, F. Němec, J. Preissová a další. Věřím, že to bude krásná tečka za touto divadelní sezonou.

Odjezd v 16 hod. od základní školy, předpokládaný návrat v pozdních večerních hodinách (kolem 23.30 hod.), děti upřesní během jízdy z Prahy.

Jelikož se výjimečně jedná o večerní představení, prosím rodiče, aby zajistili dětem po příjezdu do Březnice doprovod.

Děkuji, J. Hlaváčová, vedoucí KMD