Dětské umělecké léto ve Flecken Zechlinu - čtvrtý den

Publikováno: 25.6.2019 Autor(ka): Marie Hrubá

Ani čtvrtý den nebyla nuda, parádně jsme si ho užili!

Dětské umělecké léto ve Flecken Zechlinu - čtvrtý den

Opět se hlásíme z německého Flecken Zechlinu. Dnešní den byl již od samého rána velmi teplý, i když samotné místo je obklopeno stromy a zároveň od jezer vane příjemný větřík. Ráno jsme si pochutnali na již tradiční snídani - děti si oblíbily německé pečivo s Nutellou, zatímco dospělí oceňují širokou nabídku sýrů, uzenin a zeleniny. Po snídani se děti rozdělily opět do workshopů, kde strávily celé dopoledne. Záhy po obědě jsme vyrazili k jezeru, které nás příjemně ochladilo. Dnes poprvé jsme byli o něco klidnější, neboť po chvíli dorazil na voru také plavčík. Odpoledne již tradičně děti pilně nacvičovaly či vyráběly své kousky k pátečnímu zakončení celého pobytu. Po večeři nás čekala velmi příjemná povinnost a to oslava dvou narozenin. Eliška i Anička měly radost z dortu, který se nám podařilo koupit v místní Edece dnes dopoledne bez toho, aniž by o tom děti věděly, a také ocenily drobné dárečky. Největší radost však dozajista měly z večerní oslavy u jezera. Za chvíli nás čeká večerka a tudíž přejeme dobrou noc.

Zuzana Klímová a Markéta Pflegerová