Dětské umělecké léto ve Flecken Zechlinu - den třetí

Publikováno: 24.6.2019 Autor(ka): Marie Hrubá

Dnes jsme se seznámili s náplní jednotlivých workshopů. A došlo i na koupání.

Dětské umělecké léto ve Flecken Zechlinu - den třetí

Třetí den plynule navázal na včerejší rozřazení do uměleckých dílen. Počáteční seznamování proběhlo opět formou seznamovacích her, kde jsme prohloubili nově vytvořená přátelství s německými kamarády. Následně jsme se spolu s našimi lektory vydali vzhůru za novým dobrodružstvím. Vypravili jsme se do místní džungle na sběr přírodního materiálu pro pozdější vyrábění, prozkoumali jsme evoluci tanečních stylů, vyprodukovali jsme první film a při tanci jsme rozvíjeli především své komunikační schopnosti. Nezůstali jsme pozadu ani v oblasti malování, kde jsme se naučili velké množství nových technik. Po vydatném obědě a klidné polední pauze jsme se dočkali vysněného koupání v nedalekém jezeře, kde jsme si užívali letního sluníčka. Plní zážitků jsme absolvovali také odpolední dílny, kde jsme pokračovali v kolektivní tvorbě. Před večeří jsme se poprvé vypravili do místního supermarketu Edeka. Nakoupili jsme si spoustu nezdravých věci, které patřičně využijeme při zítřejší narozeninové oslavě Elišky K. a Aničky Z. Večer jsme strávili hraním společenských her a  nenáročného sportu. Dobrou noc.

Zuzana Klímová a Markéta Pflegerová.