Dětské umělecké léto ve Flecken Zechlinu - pátý den

Publikováno: 26.6.2019 Autor(ka): Marie Hrubá

A další úžasný den - workshopy, koupání, bojovka.

Dětské umělecké léto ve Flecken Zechlinu - pátý den

Středa byla již od samého rána velmi teplá. Děti proto navštívily své workshopy pouze v první polovině slunného dne a po obědě strávily několik hodin na pláži. Odpoledne jsme si zpestřili vyjížďkou na kole do města, kde jsme si zakoupili různé dobroty. Celou akci jsme zvládli bez sebemenší újmy na zdraví. Navečer jsme ocenili propracovanou bojovku, která byla zakončena plavbou na voru včetně krátkého koupání. Myslím si, že děti jsou pro dnešek dostatečně unavené a bude se jim krásně spát. Někteří již začali postrádat své maminky, a tak se domů všichni těší.

Z Německa zdraví Zuzana Klímová a Markéta Pflegerová