Doprodej školních potřeb v ZŠ Březnice

Publikováno: 7.9.2018 Autor(ka): Miroslav Bělka

Milí žáci, vážení rodiče,

     na vrátnici základní školy bude v měsíci září probíhat doprodej školních pomůcek (sešitů, psacích potřeb a dalších pomůcek). Prodej bude ukončen ze zákonných důvodů (hospodářská činnost, kterou je i prodej pomůcek musí být dle zákona zisková) a důvodů organizačních.

     V měsíci září zde bude probíhat také prodej pracovních sešitů. Pracovní sešity jsou pomůckami, které doplňují nabídku učebnic. Nákup pracovních sešitů není povinný. Přesto jejich zakoupení doporučujeme, neboť napomáhají učební činnosti žáků, usnadňují procvičování dalšími formami a celkově podporují proces vzdělávání. Po zakoupení jsou pracovní sešity majetkem žáků a zůstávají jim i po ukončení školního roku. Žáci je tedy mohou dále používat i po vrácení zapůjčených učebnic. Sešity doporučujeme podepsat a předcházet jejich ztrátě či odcizení.  Jaké pracovní sešity zakoupit poradí žákům třídní vyučující a vyučující jednotlivých předmětů.