Memoriál Bedřicha Šupčíka v Mirovicích

Publikováno: 18.11.2019 Autor(ka): Iva Ceradská

Dne 23.10. 2019 se konal na ZŠ a MŠ Mirovice Memoriál Bedřicha Šupčíka ve šplhu.

Děti soutěžily v této disciplíně na tyči a na laně. Naše základní škola zde měla své zastoupení.

O velkém množství skvělých šplhounů vypovídají tyto pěkné výsledky v jednotlivých kategoriích.

V nejmladší kategorii ve šplhu na tyči si vybojoval prvenství T. Janoušek, 2. místo obsadil D.Hampejs stejně jako S. Hampejsová v kategorii dívek, T. Kořánová skončila na 3. místě. V II. kategorii získali 1. místa V. Pekárek a A. Hejduková, 2. místo Š. Čipera, na 3. místě skončila N. Vojtechová.

III. kategorie sice 1. místo pro Březnici neobsadila, ale opět jsme stáli na stupních vítězů. Ve šplhu na tyči skončil na 2. místě J. Mázdra, na 3. místě F. Máša. Honzovi se dařilo i na laně a i v této disciplíně získal 2. místo.

V nejstarší kategorii zvítězil na tyči V. Koňas, 2. místo získala K. Kostková, která na laně zvítězila ve své kategorii. V kategorii chlapců skončil na 2. místě O. Kubát.

Absolutní vítězství v disciplínách si odvezli V. Koňas, A. Hejduková a K. Kostková.

Naši školu dále reprezentovali: N. Foltýnová , B. Márová, N.Motejzíková, A. Sussmilichová, A.Pešková, N. Vlčková a M. Vitík.

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy.

Za vyučující TV Mgr. Iva Ceradská