No backpack day

Publikováno: 22.5.2023 Autor(ka): Marie Hrubá

Po roce opět do školy vesele a bez školních aktovek

No backpack day

V pátek 26.5.2023 se již podruhé koná No backpack day. Ač se budeme učit podle běžného rozvrhu, do školy si učení můžeme přinést ve vtipném zavazadle ;-) Prosím, jen myslete na bezpečnost svou i svých spolužáků.

Každá třída vybere své dva zástupce s nejzajímavějšími "aktovkami". Ti se pak zúčastní přehlídky, která proběhne pro 1. stupeň během 1. přestávky, pro 2. stupeň během 2. přestávky.

Těšíme se na vaše nápady ;-)

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies