OKRESNÍ KOLO KONVERZAČNÍ SOUTĚŽE V NĚMECKÉM JAZYCE

Publikováno: 9.3.2023 Autor(ka): Petra Ottová

V úterý 7. března se konalo na Obchodní akademii v Příbrami okresní kolo Konverzační soutěže v německém jazyce. Zde se sešli vybraní žáci základních škol, aby mohli porovnat své komunikační dovednosti v cizím jazyce. Soutěž se skládala ze dvou částí – z poslechu a konverzace na vylosované téma v rozsahu 15 minut. Naši školu reprezentovala žákyně 9. ročníku Diana Kotrbatá, která získala nejvyšší počet bodů a obsadila 1. místo v okresním kole. Vítěz následně postupuje do krajského kola, které se uskuteční v dubnu v Kladně. Diance gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a držíme palce v dalším kole.

 

Mgr. Jarmila Hybrantová

vyučující německého jazyka

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies