Okresní kolo v košíkové III.kategorie dívky

Publikováno: 8.3.2020 Autor(ka): Iva Ceradská

 

Dne 5.3 se konalo okresní kolo košíkové dívek III.kategorie. Děvčata nastoupila do  zápasů s ostatními školami okresu.   Ve své skupině sehrála proti družstvům ZŠ Školní, 2.ZŠ Dobříš, ZŠ Pod Svatou Horou a ZŠ Rožmitál pod Třemšínem  bezprostředně po sobě velmi pěkné zápasy.  Děvčatům se dařilo hrát velice vyrovnaně, bohužel, stejně jako u chlapců rozhodovala naše nepřesná střelba. Přestože děvčata  hrála v blízkosti koše soupeře, nervozita na naší straně jim nedovolila střelecké pokusy proměnit v úspěšné. Dívky skončily na 4.místě ve skupině. Družstvo reprezentovala A. Brňáková, K. Hrubá, M. Hrubá, M. Havelková, D. Kotrbatá, D. Majerová, S. Pospíšilová, L. Lakomá, T. Nesvedová, A Sussmilichová. Děkujeme dívkám za pěknou reprezentaci školy.                       

Za vyučující TV: Mgr. Iva Ceradská