Přihlášky a přehled turnusů k příměstskému táboru ZDRAVOHRANÍ

Publikováno: 11.1.2019 Autor(ka): Miroslav Bělka

V roce 2019 otevírá ZŠ Březnice tři turnusy příměstského tábora ZDRAVOHRANÍ, a to v následujících termínech.

         V době jarních prázdnin 11. – 15. března pro žáky školou povinné (do patnácti let věku).

         V době letních prázdnin 15. – 19. července a 5. – 9. srpna pro předškolní děti a žáky školou povinné (do patnácti let věku).

         Přihlášky na PRVNÍ TURNUS (březen) je možné podávat v tištěné formě na vrátnici školy od pondělí 28. ledna do čtvrtka 28. února 2019 v čase od 7:00 do 16:00. Informace a přihlášky k letním turnusům budou k dispozici po realizaci březnového termínu.

            Pro děti je opět připraven bohatý program zaměřený především na sportovní a pohybové činnosti, na hudební, společenské a zážitkové hry - např.: motivační jógové hry, míčové hry a školka s míčem, TRX a posilovací aktivity pro děti, teen jógu, taneční jógu, jógu v síti, pohyb v přírodě (s ohledem na počasí), případně základy akrobacie a gymnastika, dechová a kompenzační cvičení, kreslení a výtvarné činnosti, mandaly, společná čtení.

            Lektory budou Zbyněk Ceradský, Mgr. Iva Ceradská, Martina Šafránková a Tereza Kotrlová.

            Bližší informace o podmínkách a náležitostech přihlášek, organizaci, stravování aj.  lze získat u Mgr. Ivy Ceradské (iva.ceradská@zsbreznice.cz).

            Z důvodu omezené kapacity jednotlivých turnusů (15 dětí na jeden turnus) může být evidováno pořadí podaných přihlášek. V případě vyššího množství zájemců bude v letošním roce dána přednost podpoře rodičů dětí, které v předchozím roce příměstského tábora nevyužily.

           

            Těšíme se na Vás

 

                                                                          Základní škola Březnice a Muscle factory Březnice